Apie mus

Tai stipri, susitelkusi, geranoriška, kryptingai siekianti tų pačių tikslų, vienminčių komanda. Mūsų kolektyvas ne tik padarys jus gražiais, bet ir išmokys daryti gražiais kitus; ne tik padės išsiugdyti kokybišką kvalifikaciją, bet ir toliau padės tobulinti savo kompetencijas.

2014 metais įkurta VŠĮ „Sveikatos ir grožio akademija“. Jos įkūrimą pastūmėjo ilgametė darbo ir praktikos patirtis grožio paslaugų srityje. Sukauptos novatoriškos žinios ir stipri dėstytojų komanda, kuriai vadovauja medicinos mokslų daktaras, mezoterapeutas, mezoterapijos metodikų autorius, Lietuvos nacionalinės dermatokosmetologų ir estetinės mezoterapijos specialistų asociacijos prezidentas gyd. Algirdas Čejauskas, padėjo realizuoti seną svajonę turėti mokymo instituciją, kurioje rengiami aukštos kvalifikacijos grožio paslaugų specialistai

Mūsų profesinio rengimo mokyklos tikslas perduoti žinias, praktiką ir meilę savo darbui, kad grožio specialistai siektų pačių geriausių rezultatų ir galėtų lengvai pritaikyti gautas žinias savo kasdieniniame profesiniame darbe.

 

ĮVYKIŲ CHRONOLOGIJA
  • 1989 metais Rūta ir Arvydas Čilinskai atidarė „Ti Amo“ grožio namus Trakuose, Vilniuje ir Kaune.

  • 2002 metais įkurta kompanija UAB „EMBLIKA“, kuri atstovauja pasaulyje garsius prekybinius ženklus.

  • 2014 metais įsteigta VŠĮ „Sveikatos ir grožio akademija“.

  • 2014 m. rugsėjo 16 d. Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Viešajai įstaigai „Sveikatos ir grožio akademija“ išdavė licenciją (Nr. 004111) vykdyti formalųjį profesinį mokymą.

  • Licencija suteikia teisę vykdyti Studijų, mokymo programų ir kvalifikacijų registre įregistruotą Higieninės kosmetikos kosmetiko mokymo programą su mezoterapijos paslaugų specializacija (valstybinis kodas 440081504) ir Higieninės kosmetikos kosmetiko modulinę mokymo programą (valstybinis kodas 440081551).

  • Šias mokymo programas sėkmingai baigusiems išduodami valstybės pripažįstami Profesinio mokymo diplomai (kodas 4102), paliudijantys įgytą higieninės kosmetikos kosmetiko kvalifikaciją, priskiriamą Lietuvos kvalifikacijų sandaros IV lygiui.

  • 2015 metais pagal Higieninės kosmetikos modulinės profesinio mokymo programos Lietuvos kvalifikacijų sandaros V lygio atskirus modulius - 3,5 mėn. trukmės, pradėti rengti mezoterapijos paslaugų specialistai.

  • Baigusiems Higieninės kosmetikos kosmetiko modulinės mokymo programos (valstybinis kodas 440081551) atskirus modulius išduodami valstybės patvirtinti Pažymėjimai (kodas 3106).

  • 2015 metais „Sveikatos ir grožio akademijos“ direktorė Rūta Čilinskienė išrinkta Lietuvos nacionalinės dermatokosmetologų ir estetinės mezoterapijos specialistų asociacijos viceprezidente.