Iki priėmimo liko

10:00

KOSMETIKO MODULINIS PROFESINIS MOKYMAS atranka į 2 metų mokslus

Nuo 2021 metų gegužės 3 d. iki rugsėjo 15 d. vyksta mokinių, norinčių mokytis VšĮ Sveikatos ir grožio akademijoje atranka. Profesijos išmokti mūsų mokykloje galite pagal pirminio arba tęstinio Kosmetiko modulines profesinio mokymo programas, o sėkmingai baigus mokslus įgyti profesinio išsilavinimo kvalifikaciją ir diplomą! Užsiėmimai mokykloje vyksta kasdien pagal tvarkaraštį, taip pat besimokančiųjų patogumui mokymo procesas vykdomas ir nuotoliniu būdu. Maloniai kviečiame registruotis tel: +370 686 99881 el.p. studijos@sgakademija.lt

Asmens įgytų kompetencijų vertinimas 2017:

Mokymo programos 'Higieninės kosmetikos kosmetikas' (valstybinis kodas: 440101203) asmens įgytų kompetencijų vertinimo dokumentai bei kompetencijų sąrašas, kurias LR Švietimo ir mokslo ministerija suteikė teisę vertinti Lietuvos nacionalinei dermatokosmetologų ir estetinės mezoterapijos specialistų asociacijai.

Dokumentai

Mes mokomės

Kasdieninis gyvenimas akademijoje

Dalinamės žiniomis ir patirtimi
Nuoširdus ir atviras bendravimas
Profesionalumas
Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintos mokymo programos
Priėmimas
Straipsniai
Kontaktai
Akademija

Mokinių atsiliepimai

Sveikatos ir grožio akademijos mokiniai dalinasi savo įspūdžiais

Tikrai verta. Džiaugiuosi, kad čia baigiau mokslus. Nes nėra kitos vietos, kur duotų tokias geras, bazines, sistemingas žinias. Aš manau, kad nereikia stabdyti savęs. Jeigu nori, turi tikslą, čia ir dabar reikia veikti. Aplinka dažnai kiša pagalius, tačiau jeigu nori, tvirtai žinai, kad tau reikia, tai viską savo gyvenime sugebėsi suderinti.
Kviečiu studijuoti. Kviečiu studijuoti akademijoje, nes čia yra ne tik žinios, bet ir daug žmogiško faktoriaus, labai jauki aplinka ir malonūs žmonės. Jaučiuosi puikiai, drąsiai ir užtikrintai, nes buvo suteikta daug gerų žinių ir pakankamai laiko pasiruošti egzaminams.
Neįkainojama patirtis. Domėjausi įvairiais kursais, tačiau vienos ar kelių dienų kursai neįmanoma, kad išmokytų technikų, kurias mes mokėmės 540 valandų. Dalyvaujant seminaruose galima pasitobulinti, tačiau negausite pagrindinių, bazinių žinių, kurios suteikiamos SGA. Todėl pasirinkau čia studijuoti ir labai džiaugiuosi savo sprendimu.