• Vladislav Michailov

  Mokymo programų ir metotinės veiklos vadovas

  Aukštos kvalifikacijos ir tarptautinį pripažinimą pelnęs medicinos gydytojas - chirurgas: kosmetologas, kontūrinės veido plastikos ir botulino toksino terapijos specialistas, turintis ilgametę estetinės ir gydomosios kosmetologijos dalykų dėstymo patirtį yra tarptautinis injekcinių ir chirurginių metodikų, kontūrinės plastikos dėstytojas. Vladislav Michailov sertifikuotas SINCLAIR PHARMA (UK) ir Suisselle (Šveicarija) treneris, tarptautinės mezoterapijos draugijos, Europos sąjungos injekcinių metodų asociacijos narys, TOSKANI labaratory ekspertų sąjungos narys. Vladislav Michailov domisi estetinės medicinos, kontūrinės plastikos, mezoterapijos, voluminizacijos aktualiausiomis naujienomis ir jas adaptuoja autorinėse atlikimo metodikose, bei dėstydamas teoriją. Skaito paskaitas ir veda meistriškumo klases estetinės mezoterapijos ir kosmetologijos temomis Italijoje,
  Šveicarijojje, Prancūzijoje, Anglijoje, Lietuvoje bei Rusijoje ir kitose Pasaulio šalyse.

 • Vitalijus Naumavičius

  Dėstytojas

  Biomedicinos mokslų daktaras.
  Kineziterapeutas, reabilitologas.
  Pasaulinės kinų medicinos federacijos (WFCMS) valdybos narys ir atstovas Europai.
  Asociacijos „Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios medicinos rūmai” viceprezidentas.

 • Olegas Lapinas

  Sudėtingų situacijų valdymas

  Olegas Lapinas lietuvių psichiatras, psichoterapeutas (sertifikuotas psichoanalitinis psichoterapeutas, 2002 m.; sertifikuotas psichodramos terapeutas, 2004 m.), pediatras, dėstytojas bei publicistas. 1984 m. baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą pediatrijos specialybę (su pagyrimu). Lankė, baigė kursus bei kėlė savo kvalifikaciją Rusijoje, JAV, Vokietijoje. 1985/1988 metais dirbo gydytoju psichiatru Rokiškio psichiatrinėje ligoninėje vaikų- paauglių skyriuje, vedė psichoterapinę grupę. 1988/1990 m. dirbo Vilniuje, suaugusiųjų miesto poliklinikos psichoterapeutu, o nuo 1990- 2004 Vilniaus klinikiniame psichoterapijos centre gydytoju psichoterapeutu. 2000- 2004 buvo dienos stacionaro vedėjas. Užsidarius centrui perėjo dėstyti į Vilnius pedagoginį Universitetą(2003-2005) , Žmogaus Studijų Centro Psichologijos Akademiją (nuo 2006 iki dabar) , ISM, skaito paskaitas kitur. Nuo 2001 m. verčiasi privačia psichoterapine praktika. Nuo 2012 m. dirba sveikos gyvensenos studijoje "Filona". Nuo 2015 m.- programoje "Lapino skrynia". Olegas Lapinas savo tematinius straipsnius publikuoja interneto portaluose (Delfi.lt ir kt.), žurnaluose "Psichologija Tau", kituose leidiniuose, bei televizijos laidose.

 • Jana Radevič

  Dėstytoja

  VšĮ Sveikatos ir grožio akademijos dėstytoja - praktikė Praktikuojanti estetinės kosmetologijos/mezoterapijos specialistė, turinti ekonomikos bei kosmetologijos/mezoterapijos išsilavimus. Dėstomi dalykai: Aparatinė kosmetologija; Odos priežiūra po grožio procedūros; Mezoterapija;

 • Lina Šnipaitienė

  DĖSTYTOJA, GYDYTOJA

  Gydytoja, dėstytoja, dermatokosmetologė. Baigusi medicinos, molekulinės biologijos, kosmetologijos ir mezoterapijos mokslus toliau žinias gilina doktorantūros studijose. Kilusi iš pedagogų šeimos savo žiniomis mielai dalinasi ir su kitais. Svarbiausias tikslas - padėti pradedančiam specialistui atrasti savo kelią ir atskleisti asmeninį žiniomis paremtą braižą.

 • Julija Šteinienė

  Dėstytoja

  VšĮ Sveikatos ir grožio akademijos anatomijos dėstytoja. Vilniaus universitete įgijo medicininį išsilavinimą. Vėliau pabaigė Sveikatos ir grožios akademiją ir įgijo V lygio mezoterapijos kvalifikaciją bei higieninės kosmetikos kosmetiko profesinį išsilavinimą. Patinka kaupti žinias bei jas pritaikyti praktikoje. Šia patirtimi nuoširdžiai ir dalinasi su savo mokinėmis.

Mokinių atsiliepimai

Norite prisidėti prie Sveikatos ir grožio akademijos veiklos?