Masažų mokymai

VšĮ "Sveikatos ir grožio akademija" kviečia mokytis į pagal dvi modulines formaliojo profesinio mokymo programas: "Veido masažų atlikimas" ir "Kūno masažų atlikimas"

Sveikatos ir grožio akademija kviečia mokytis visus, norinčius išmokti atlikti unikalias veido ir kūno masažo technikas bei įgyti veido ar kūno masažuotojui reikalingas kompetencijas.

 

Mokymus veda:

Tipawan Prateepsuwan

Tipawan Prateepsuwan
Dėstytoja

Meistrė atvykusi iš tolimojo Tailando. Kilusi iš medikų šeimos ir tęsianti gilias tailandietiškų masažų tradicijas.

Mantas Urbonas

Mantas Urbonas
Kūno masažų specialistas

Vienas iš VšĮ "Sveikatos ir grožio akademija" absolventų, kūno masažų specialistas. Masažo teikiama nauda susidomėjo dar jaunystėje, kai po aktyvių fizinio krūvio treniruočių pačiam tekdavo naudotis masažuotojų paslaugomis. Nuolatinis domėjimasis masažų atlikimu, paskatino siekti profesinių akštumų. O dabar atėjo metas sukauptomis žiniomis pasidalinti su kitais.

Esame vienintelė profesinio mokymo įstaiga, vykdanti veido ir kūno masažų mokymus pagal modulines formaliojo profesinio mokymo programas, kurias baigus išduodami Valstybės pripažinti kvalifikacijos pažymėjimai.

 

Kūno masažų atlikimo mokymų pradžia: 2019 rugsėjo 16 d.

Mokymo programa: Kūno masažų atlikimas (modulio valstybinis kodas 4101217) (Higieninės kosmetikos kosmetiko modulinės mokymo programos (valstybinis kodas M44101202) modulis).

Mokymų trukmė: 270 valandų (iš jų 170 val. kontaktinių) (6,8 savaitės).

Mokymų kaina: 1790 €

Suteikiama kvalifikacija/kompetencija: Kūno masažų atlikimas.

Mokymų vieta: Bernardinų g. 2C, Trakai.

Programos tikslas - parengti kūno masažuotoją, gebantį planuoti ir organizuoti masažo paslaugas; sudaryti masažuotojo veiksmų planą; paruošti darbo vietą ir priemones masažo procedūrai atlikti; įvertinti fiziologinius, anatominius, psichologinius žmogaus ypatumus ir patologinius procesus; išanalizuoti kūno masažų technologijas pagal masažo poveikį ir tikslą; parinkti ir atlikti tinkamą kūno priežiūros procedūrą ir kūno masažą (Klasikinį, Aromaterapinį, Giliai atpalaiduojantį šepetėlių kūno masažą, Skausmą malšinantį masažą (trigeriniai taškai)); skleisti informaciją apie sveikos gyvensenos principus bei prevencines sveikatos priemones.

Mokinių priėmimo klausimus sprendžia mokymo įstaigos Mokinių priėmimo komisija.

Priėmimo metu vyksta motyvacinis pokalbis.

Įgiję kūno masažuotojo kompetencijas asmenys galės dirbti savarankiškai, SPA centruose, grožio salonuose, studijose, sporto ir sveikatingumo centruose bei klubuose.

 

Veido masažų atlikimo mokymų pradžia: Teirautis

Mokymo programa: Veido masažų atlikimas (modulio valstybinis kodas 4101214) (Higieninės kosmetikos kosmetiko modulinės mokymo programos (valstybinis kodas M44101202) modulis).

Mokymų trukmė: 270 valandų (iš jų 220 val. kontaktinių) (6,8 savaitės).

Mokymų kaina: 2200 €

Suteikiama kvalifikacija/kompetencija: Veido masažų atlikimas.

Mokymų vieta: Bernardinų g. 2C, Trakai.

Programos tikslas - parengti veido masažuotoją, gebantį planuoti ir organizuoti masažo paslaugas; sudaryti masažuotojo veiksmų planą; paruošti darbo vietą ir priemones masažo procedūrai atlikti; įvertinti fiziologinius, anatominius, psichologinius žmogaus ypatumus ir patologinius procesus; išanalizuoti veido masažų technologijas pagal masažo poveikį ir tikslą; parinkti ir atlikti tinkamą veido priežiūros procedūrą ir veido masažą (Klasikinį, Paperuli ir Jaunystės veido masažus, Atpalaiduojantį šepetėlių masažą, Active Lift veido masažą); skleisti informaciją apie sveikos gyvensenos principus bei prevencines sveikatos priemones.

Mokinių priėmimo klausimus sprendžia mokymo įstaigos Mokinių priėmimo komisija.

Priėmimo metu vyksta motyvacinis pokalbis.

Įgiję veido masažuotojo kompetencijas asmenys galės dirbti savarankiškai, SPA centruose, grožio salonuose, studijose, sporto ir sveikatingumo centruose bei klubuose.

 

Asmenims, norintiems įgyti veido ar kūno masažuotojo kvalifikaciją, būtina turėti vidurinį išsilavinimą.

Asmenims, atvykusiems mokytis su darbo biržos siuntimu, mokslas yra nemokamas.

Informacija ir registracija:
Tel.: +370 698 06113
El. paštas: info@sgakademija.lt