Kurkite savo ateitį

Pasirinkite Jūsų norimą mokymo programą

Dalykinė programa

Sveikatos ir grožio akademijoje vykdomas dviejų metų trukmės mokymas pagal Studijų, mokymo programų ir kvalifikacijų registre įregistruotą Higieninės kosmetikos kosmetiko mokymo programą su mezoterapijos paslaugų specializacija (valstybinis kodas 440101203).

Daugiau
Modulinė programa

Sveikatos ir grožio akademijoje vykdomas Higieninės kosmetikos kosmetiko modulinės mokymo programos su mezoterapijos paslaugų specializacija mokymas (valstybinis kodas M44101202).

Daugiau
V Lygio moduliai

Sveikatos ir grožio akademijoje vykdomas Higieninės kosmetikos kosmetiko modulinės mokymo programos su mezoterapijos paslaugų specializacija mokymas (valstybinis kodas M44101202) pagal atskirus V lygio modulius.

Daugiau
Masažų mokymai

Sveikatos ir grožio akademija kviečia mokytis visus, norinčius išmokti atlikti unikalias veido ir kūno masažo technikas bei įgyti veido ar kūno masažuotojui reikalingas kompetencijas.

Daugiau

"Mes tvirtai tikime, kad siekdamas kažko nuostabaus, kiekvienas žmogus atranda galimybę išreikšti savo individualumą, įgyja pasitikėjimą savimi ir taip parodo save pasauliui." Mokymo programų vadovas Dr. Algirdas Čejauskas

Priėmimas

Sveikatos ir Grožio akademijos pripažinimas

Sveikatos ir grožio akademija nuolatos organizuoja praktinius seminarus su užsienio lektoriais. Sužinokite artimiausių seminarų temas ir kuo skubiau registruokitės. Vietų skaičius ribotas.

Registruotis

Tobulinkite savo žinias

Kokybiškas mezoterapijos paslaugų atlikimas
Odos priežiūros metodų valdymas
Profesinė etika
Modernių mezoterapijos įrenginių naudojimas
Valeologijos pagrindai
Žmogaus anatomija ir fiziologija