Single Professors
Home  /  Single Professors

Jolanta Sargautytė

DĖSTYTOJA

VšĮ Sveikatos ir grožio akademijos visažo meno ir makiažo technologijų dėstytoja. Baigusi meno edukologijos mokslus. Dirbdama Lietuvos grimo ir makiažo specialistų asociacijos prezidentė, įkūrusi "Alondž" vizažo mokymo centrą, kuriame vizažo paslapčių mokėsi įvairių specialybių moterys.Vykdydama edukacinę grožio misiją, minčių ir įdėjų bagažas didėjo, ko pasekoje atsirado sveikos gyvensenos ir estetikos enciklopedija moterims "Graži, nes protinga". Jolantajau tris dešimtmečius konsultuoju grožio ir stiliaus klausimais bei gražina Lietuvos moteris. Nuo 2000 metų dalinasi patirtimi, kurią įgijo dirbdama grožio industrijoje, dalyvaudama TV projektuose, bendradarbiaudama su dizaineriais, dalyvaudama žurnalų ir portalų meninių fotosesijų kūrime. Dalyvavo ir kuravo kuriant mokymo programas vizažistams. Jos manymu praktika mokantis vizažo meno yra svarbiausia. J. Sargautytės studentai dalyvauja vizažo konkursuose ir tarptautiniuose edukaciniuose projektuose vykstančiuose Lietuvoje, Anglijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Latvijoje, Lenkijoje. Credo- " .... atlikti makiažą, kad jo nepastebėtų per ištiestos rankos atstumą, reikia žinių, gebėjimo, igūdžių ir daug daug darbo- nuoširdaus,nuoseklaus".

VšĮ Sveikatos ir grožio akademijos visažo meno ir makiažo technologijų dėstytoja. Baigusi meno edukologijos mokslus. Dirbdama Lietuvos grimo ir makiažo specialistų asociacijos prezidentė, įkūrusi "Alondž" vizažo mokymo centrą, kuriame vizažo paslapčių mokėsi įvairių specialybių moterys.Vykdydama edukacinę grožio misiją, minčių ir įdėjų bagažas didėjo, ko pasekoje atsirado sveikos gyvensenos ir estetikos enciklopedija moterims "Graži, nes protinga". Jolantajau tris dešimtmečius konsultuoju grožio ir stiliaus klausimais bei gražina Lietuvos moteris. Nuo 2000 metų dalinasi patirtimi, kurią įgijo dirbdama grožio industrijoje, dalyvaudama TV projektuose, bendradarbiaudama su dizaineriais, dalyvaudama žurnalų ir portalų meninių fotosesijų kūrime. Dalyvavo ir kuravo kuriant mokymo programas vizažistams. Jos manymu praktika mokantis vizažo meno yra svarbiausia. J. Sargautytės studentai dalyvauja vizažo konkursuose ir tarptautiniuose edukaciniuose projektuose vykstančiuose Lietuvoje, Anglijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Latvijoje, Lenkijoje.
Credo- " .... atlikti makiažą, kad jo nepastebėtų per ištiestos rankos atstumą, reikia žinių, gebėjimo, igūdžių ir daug daug darbo- nuoširdaus,nuoseklaus".
 
 
 

Mokinių atsiliepimai

RECENT POSTS

Norite prisidėti prie Sveikatos ir grožio akademijos veiklos?