MESO EXPERT

Tarptautinis estetinės mezoterapijos kongresas

VšĮ Sveikatos ir grožio akademija kartu su LNDMSA kviečia dalyvauti. Pirmąjame Tarptautiniame estetinės mezoterapijos kongrese

MESO EXPERT 2019
Birželio 19-20 d.

Atsisiųsti lankstinuką

DOVANA kvietimas į APRILINE kongresą

Protinga investicija į profesinę ateitį!

Pagrindinis MESO EXPERT kongreso tikslas yra mezoterapijos populiarinimas ir plėtra. Mezoterapeutų profesinio lygio kelimo skatinimas.

Video kvietimai

Programa

 

Dalyvauja pranešėjai iš Prancūzijos, Anglijos, Tuniso, Rusijos ir ruošia pranešimus šiomis temomis:

Dr. Petit Philippe / France / : Mezoterapijos ištakos ir istorija, metodo aktualumas, technikų apžvalga.

Dr. Farah Mohamed Ali / Tunis / : Sistematizuota taškinė mezoterapija, stuburo patologijų gydymas.

Dr. Hamida-Pisal Philippe / England / : Androgeninė alopecija, mezobotoksas.

Parfionova Irina Aleksandrovna / Rusija / : Metodikų sinergiškumas - mezoterapijos ir cheminių šveitiklių efektyvus derinimas.

Šiškinskaya Ekaterina Valeryevna / Rusija/ : Odos mezoliftingas. Preparatų galimybės ir atlikimo schemos.

Šiškinskaya Ekaterina Valeryevna / Rusija/ : Mezotrichologija: kaip teisingai pasirinkti preparatą ir efektyviai atlikti procedūrą.

Dr. Pasquini Bernadette / France / : Mikroadatinė mezoterapija (microneedling) ir odos senėjimo profilaktika; strijų matomumo mažinimas; aparatai; aseptika ir antiseptika.

Dr. Antonov Sergej / Russia / : Naujos galimybės mezoterapijoje.

Pranešėjai

Mezoterapijos autoritetas, buvęs pirmosios įkurtos Prancūzijos mezoterapijos draugijos pirmininkas ir Tarptautinės mezoterapijos draugijos (SIMeso) prezidentas; Pasaulinės anti-senėjimo mezoterapijos draugijos (WAAMS) prezidentas ir įkūrėjas. Dr. Philippe Petit sukūrė pirmąjį mezoterapijos kursą Bordo universitete. Mezoterapijos tema rengia mokymus visame pasaulyje ir dėsto universitete. Kaip vienas iš praktijuojančių gydytojų mezoterapijos jis mokė daugelį pasaulio gydytojų, pristatė mezoterapiją estetinių procedūrų metu.
Diplomuotas akupunktūros, mezoterapijos, homeopatijos, fitoterapijos, aurikuloterapijos-aurikulomedicinos mokslų specialistas; Tuniso bioterapijos asociacijos SoTuBio prezidentas; Nuo 2009 m. Tarptautinės mezoterapijos asociacijos viceprezidentas. Jau dvidešimt metų pranešėjas dalyvauja įvairiose švietėjiškose konferencijose ir seminaruose mezoterapijos temomis /Kazachstanas, Barselona, Bordo, Maskva, Tunisas ir kt./. Dr. Mohamed Ali Farah Pierre Fabre kompanijų grupės laboratorijų DOLISOS, PLANTES ET MÉDECINE ir PHYTAROMA direktorius Tunise. Šiuo metu jau per trisdešimt metų užsiimantis privačia medicinos praktika Prancūzijoje ir Tunise.
Gydytojas – kosmetologas specializuojasi dermatologijoje, PHP Aesthetic ir PHP Wellness padalinių PHP Health First įkūrėjas ir generalinis direktorius; modelių agentūrose Londone ir Paryžiuje konsultantas ir patarėjas dėl odos priežiūros.
Jo įkurta klinika siūlo holistinį kompleksinį požiūrį, apjungiantį kosmetologijos ir mitybos derinimą, stabdant senėjimo procesą. Paruošti ypatingų procedūrų pasiūlymai VIP klientams suteikia jo klinikoms lyderiaujančias pozicijas įžymybių tarpe. PHP Training akademijos generalinis direktorius, pasauliniu mastu vykdantis mokymus medicinos darbuotojams ir estetinės terapijos srities specialistams. Pranešėjas šiuo metu yra Jungtinės Karalystės Mezoterapijos draugijos prezidentas (SoMUK), Pietų Afrikos Mezoterapijos draugijos (SoMZA) bendrasis direktorius, Ukrainos Mezoterapijos draugijos (SoMUA) partneris.
Jau 30 metų dirba Prancūzijoje. Pranešėja yra Prancūzijos estetinės ir anti-senėjimo medicinos asociacijos regiono vadybininkė Naujojoje Akvitanijoje; mezoterapijos programos dėstytoja Bordo 2 universitete. Estetinės mezoterapijos koledžo (CME) viceprezidentė.
Estetinės medicinos ir mezoterapijos asociacijos (AMME) viceprezidentė. Prancūzijos estetinės medicinos asociacijos (AFME) Direktorių Tarybos narė; Prancūzijos mezoterapijos bendrijos (SFM) Direktorių Tarybos narė nuo 1998m. iki 2014m.
Dermatovenerologė, kosmetologė, klinikos „Reforma“ injekcinės kosmetologijos skyriaus vedėja. MARTINEX mokymo centro dėstytoja.
Natalijos Mikhaylovos Tarptautinės Estetinės Medicinos Akademijos direktorė.
„Martinexs“ įmonių grupės metodinių ir klinikinių padalinių vadovė.
Sertifikuota trenerė SINCLAIR PHARMA (Jungtinė Karalystė), Laboratorie Revitacare (Prancūzija), Laboratoires GERnetic Synthese (Prancūzija).
Kompanijų „SuissElle“ (Šveicarija) ekspertų tarybų narė.
Nacionalinės mezoterapijos draugijos (NOM) ir Eurazijos injekcijų specialistų asociacijos (EOSIM) narė.
Kazachstano Mezoterapijos draugijos garbės narė.
I.M. Sečenovo “Maskvos Medicinos Universiteto” Farmacinės - toksikologinės chemijos katedros dėstytojas, Jau daugiau nei 10 metų dėsto farmacinę chemiją. Farmacinių mokslų kandidatas; ООО «Коллаген Косметикс» ir ООО «Косметические Решения» direktorius (Maskva, Rusija); vaistinių preparatų kokybės ekspertas, kosmetikos produktų natūralaus kolageno pagrindu kūrybos ir gamybos ekspertas.
Dermatovenerologė, kosmetologė. Martinex mokymo centro lektorė. Sertifikuota tarptautinė trenerė, kompanijos „Martinex“ komplekso „Vitasomal“, mezoterapijos, biorevitalizacijos bei bioreparacijos vedančioji specialistė.
Nacionalinės mezoterapijos draugijos (NOM) ir Eurazijos injekcijos metodų specialistų asociacijos (EOSIM) narė.
Sveikatos ir grožio akademijos direktorės pavaduotoja ir kosmetologijos dalykų krypties dėstytoja. Sveikatos ir grožio akademijos estetinės mezoterapijos programų rengėja ir sudarytoja. Pranešėja yra pirmoji Pabaltijos šalyse estetinės mezoterapijos studijų absolventė - įgytas V lygmens estetinės mezoterapijos specialisto kvalifikacijos laipsnis. Praktikuojanti estetinės kosmetologijos / mezoterapijos specialistė, taip pat turinti ekonomikos, bei kosmetologijos išsilavimus. Domėjimosi sritys: dermatokosmetologija, specialioji anatomija, estetinė mezoterapija. Nuolatos tobulina žinias profesijos srityje tarptautiniuose kongresuose: ENTERestet (expert technologies in aesthetic injections (nuo 2016-2019 m.)), iClass ANATOMY Cadaver Course (Paris 2016), ISM International Congress of Mesotherapy 2019,Tunis.
LNDEMSA (Lietuvos Nacionalinė Dermatokosmetologijos ir Estetinės Mezoterapijos Specialistų Asociacija) komiteto narė.
 

Kodėl verta dalyvauti “MESO EXPERT 2019“ kongrese?

Kongresas – tai galimybė sužinoti apie taikomas technikas ir metodus kitose šalyse, sužinoti apie kolegų pasiekimus, įgyti praktinių žinių, pritaikyti žinias savo veiklai.

Tai galimybė pabendrauti su kitais kongreso dalyviais, susipažinti su kolegomis ir kitais dalyviais, atvykusiais tiek iš mūsų šalies, tiek iš užsienio, apsikeisti patirtimi ir nuomonėmis, užmegzti profesinius ryšius.

Dalyviams bus įdomu praturtinti savo žinias apie įvairių metodų bei technikų taikymą estetinėje mezoterapijoje, kaip papildymą kitiems estetinės kosmetologijos metodams.

Šio kongreso metu bus aptariami metodai, kurių dėka gydytojai galės išplėsti jau taikomų klinikinių metodų estetinėje srityje spektrą ir patobulinti savo profesinius įgūdžius.

Jūs nesigailėsite, būdami tarp privilegijuotų, kurie gaus šiuos teorinius ir master class demonstracijos mokymus iš prestižiškiausių srities ekspertų.

Dalyvio paketas

  • Mokslinė renginio programa
  • Iškilminga šventinė dalyvių vakarienė 19 d. programos pabaigoje 
  • Dalomoji medžiaga
  • Diplomas už dvi dalyvavimo dienas
  • Kavos pertraukėlės ir pietūs
  • Staigmenos iš kongreso partnerių ir organizatorių

Dalyvavimo kaina registruojantis


Iki gegužės 19d. 450 eur.
Nuo gegužės 19d. 500 eur.
*Lietuvos Nacionalinė Dermatokosmetologijos ir Estetinės Mezoterapijos Specialistų Asociacijos nariams (LND EMSA) kaina: Nuo kovo 1 d. 350 eur.

+DOVANA
visiems dalyviams dalyvavimas Apriline kongrese birželio 21 d Trakuose viešbutyje „Margis“ su trimis užsienio lektoriais

Norintiems tapti LND EMSA nariais - www.lndemsa.lt

Dalyvius dėl registracijos prašom kreiptis


Lietuva - Sveikatos ir grožio akademija:

info@sgakademija.lt
+37061610490 - Ingrida (Kaunas)
+37068652961 - Julija (Vilnius)
+37062631010 - Giedrė (Klaipėda)


Žurnalistus ir fotografus prašome apie planus apsilankyti kongrese informuoti +37064810781 arba info@sgakademija.lt

Visas naujienas kviečiame sekti facebook paskyroje Meso expert congress 2019 LT  https://www.facebook.com/MesoExpertCongress2019LT/

Meso Expert 2019 kongreso organizatoriai

Sveikatos ir grodzio akademija (SGA)

VŠĮ „SVEIKATOS IR GROŽIO AKADEMIJA“ - vienintelė Pabaltijo regione grožio terapijos specialistų ruošimo įstaiga, turinti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintą licenciją, atitinkančią visus Europos Sąjungos reikalavimus, ruošti estetinės mezoterapijos specialistus.

Studijų metu studentai mokomi modernių estetinės mezoterapijos procedūrų: adatinė (klasikinė), mikroadatinė ir beadatinė mezoterapija. Sėkmingai baigusiems studijas ir išlaikiusiems valstybinius egzaminus, išduodami Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos patvirtinti valstybiniai kvalifikacijos diplomai.

Mokymų vadovas – gydytojas dermatovenerologas, kosmetologas, mezoterapeutas Algirdas Čejauskas.

Nuo 2019 metų suteikiama galimybė dirbančiam specialistui, turinčiam bent vieną iš minėtų išsilavinimų, studijuoti 7 pakopų mokymuose. Tai yra puiki galimybė suderinti studijas su darbu ir įgyti kompetencijas atlikti kokybiškas ir saugias modernias mezoterapines procedūras skirtingose mezoterapinės veiklos aplinkose.

Kazachstano Mezoterapijos draugija (KOMTI)

KOMTI savo veikloje siekia svarbių tikslų formuojant ir plečiant mokslinę kryptį estetinėje medicinoje, didinant mezoterapijos visuomeninį statusą ir vaidmenį bendrojoje medicinoje, platinant mezoterapijos metodus Kazachstano Respublikoje.

KOMTI profesionalus vienijanti bendruomenė, kurie taiko tokias injekcijų technologijas, kaip mezoterapija, kontūrinė plastika, biorevitalizacija, bioreparacija, botulino toksino injekcijos ir kt . estetinės medicinos, dermatologijos ir terapijos srityse.

Nuo 2004 m. KOMTI aktyviai dalyvauja rengiant konferencijas, parodas ir mokslinius kongresus Kazachstano Respublikoje ir užsienio šalyse.

Lietuvos Nacionalinė Dermatokosmetologijos ir Estetinės Mezoterapijos Specialistų Asociacija (LND EMSA)

Kas yra LNDEMSA šiandien? Tai įvairių darbo sričių, kurios yra aktualios ir įdomios gydytojams, kosmetologams savo darbe praktikuojantiems mezoterapijos metodikas, išsaugojimas ir plėtra. Įvairių formų gydytojų ir kosmetologų mokymų organizavimas ir jų kvalifikacijos kėlimas. Mezoterapijos mokymai vyksta asociacijos partnerių mokymų bazėse, kur mokymus ir seminarus veda ne tik Lietuvos specialistai, bet ir pakviesti žymūs užsienio lektoriai. Kad būtų išlaikyta aukšta gydytojų ir kosmetologų darbo kokybė, negalima atsilikti nuo pasaulinių mezoterapijos naujovių, todėl dalijimasis darbo patirtimi tarp Lietuvos ir užsienio kolegų – svarbiausia specialisto sėkmės sudedamoji. Išmokyti specialistus, kvalifikuotai ir profesionaliai naudoti moderniausias technologijas ir metodus estetinės mezoterapijos srityje - tai pagrindinis mūsų tikslas, kuris pasiekiamas per sisteminį požiūrį į mokymą.

LNDEMSA visada pasiruošusi bendradarbiauti įvairiose srityse. Mes esame atviri naujoms idėjoms ir pasiūlymams, džiaugiamės galėdami aptarti ir įgyvendinti naujas įdomias galimybes. Mes aptariame bendradarbiavimo sąlygas su kiekvienu mūsų partneriu individualiai, nes komfortas ir abipusis pasitikėjimas – neatsiejama sėkmingo ir ilgamečio bendradarbiavimo dalis.

Eurazijos injekcinių metodų specialistų sąjunga

Eurazijos injekcinių metodų specialistų sąjunga– tai profesionali bendraminčių ekspertų sąjunga, kol kas apjungianti tris šalis - Rusiją, Kazachstaną ir Ukrainą:

  • Rusija – Nacionalinė mezoterapijos draugija (NOM)
  • Kazachstanas - Kazachstano mezoterapijos draugija (КОМТI)
  • Ukraina – Visos Ukrainos mezoterapijos draugija „Mezoterapeutų sąjunga“

2014 metais iniciatorių bendru sprendimu Eurazijos sąjungos (asociacijos) prezidente buvo išrinkta Mikhailova Natalija Pavlovna, medicinos mokslų kandidatė, Nacionalinės mezoterapijos draugijos (Rusija) prezidentė.

Nacionalinių Mezoterapijos Bendrijų atstovai, apjungę savo pastangas, gina filialų interesus savo šalių ministerijose ir departamentuose. Taip pat jie atlieka bendrus tyrimus, kuriuose dalyvauja atitinkami Mokslinių tyrimų institutai bei gretimų šalių universitetų padalinai. Tai leidžia keistis žiniomis ir inovatyviomis technologijomis.

Eurazijos asociacijos nariai yra postsovietinių šalių geriausi kosmetologai. Ši asociacija atvira tiek patyrusiems praktikuojantiems kosmetologams, tiek jauniems ir ambicingiems specialistams.

Beveik tuo pačiu metu atsirado būtinumas sukurti Ekspertų tarybą, turinčią patariamojo balso teisę, pripažintą profesionalioje sąjungoje. Šiuo metu Ekspertų tarybos nariai yra Mikhailova N.P., Selenin M.A., Čaikovskaja E.A., Markova N.D. Ekspertų taryba padeda diegiant pažangias technologijas ir saugias modernias technologijas, įvertina siūlomų projektų efektyvumą ir dalyvauja „Elite Club“ veiklos koordinavime.

Be išvardintos veiklos, minėtoji taryba dalyvauja Eurazijos asociacijos vystyme, o tai leidžia dalyvauti uždarose tarptautinių injekcinės kosmetologijos įžymybių konferencijose ir seminaruose ekonomiškai palankiomis kainomis.